Ziemassvētku dekorāciju tendences 2017.gadam

Klāt skaistais Ziemassvētku gaidīšanas laiks! Šajā laikā mēs vienmēr sākam gatavoties svētkiem, darinām adventes vainagu, sagādājam daudz Ziemassvētku puķes, sākam sveču dedzināšanas sezonu un ar laiku arī no meža atnesam eglīti, ko pušķojam ar mantiņām, gaismiņu virtenēm un arī svecītēm. Zem egles tiek saguldītas Ziemassvētku dāvanas, cepeškrāsnī cepas piparkūkas un speķa pīradziņi… Ir skaidrs, ka svētki ir klāt!

Mūsu mājās Ziemassvētku dekorācijas, tostarp eglīšu rotājumi, lielākoties tiek izmantoti no gada uz gadu, bet katru gadu klāt nāk kāds jauns rotājums. Parasti, iegādājos ko tādu, kas man pašai ļoti iepatīkas, vai arī kāda noteikta toņa bumbas, lai atdzīvinātu mūsu balto ornamentu kolekciju. Man ļoti patīk sekot līdzi Ziemassvētku dekorāciju tendencēm, tāpēc arī šogad vēlos padalīties ar tām, lai iedvesmotu arī jūs skaistiem Ziemassvētkiem!

Ziemassvētku dekorāciju tendece BALTS

Kas gan vēl precīzāk raksturo Ziemassvētku laiku kā baltums – balts sniegs, apsarmojuši logi, sniegpārslas. Šķiet, ka baltums nekad neizies no Ziemassvētku dekorāciju modes, tāpēc nenošausiet greizi, iegādājot dažādus baltus ornamentus gan eglītes pušķošanai, gan arī istabas dekorēšanai.


Ziemassvētku dekorāciju tendence MELNBALTS

Klasiski balto šogad papildina arī melnais, veidojot skaisto pretstatu gammu. Melnbaltais nemaz nav garlaicīgs, jo to var papildināt ar jebkuras citas krāsas niansēm. Melnbaltais vienmēr izskatīsies gaumīgi, kārtīgi un pārdomāti, tāpēc tā ir lieliska izvēle, ja pašam, šķiet, nav izteikta krāsu saskaņošanas sajūta.


Ziemassvētku dekorāciju tendece METĀLISKIE TOŅI

Tiem, kam melnais un baltais šķiet par garlaicīgu un vienmuļu, kā glābiņš nāk trešā Ziemassvētku dekorāciju tendence – metāliskie toņi. Te var ļaut vaļu fantāzijai. Modē ir viss, sākot no klasiskajiem metāliem – zelts, sudrabs, bronza, rozā zelts, kapars – līdz pat visu varavīkšņu toņu nokrāsām. Galvenais, lai tas būtu metālisks un mirdzētu sveču gaismā!


Ziemassvētku dekorāciju tendence KOKS

Koks, šķiet ir kaut kas tāds, ko latvietis saprot. Un tāpēc vēl jo foršāk, ka tieši koks ir viena no šī gada Ziemassvētku dekorāciju tendencēm. Nesam mežu mājās un ar cieņu izturamies pret zaļumiem un brūnumiem, lai tie kļūst par svētku galveno zvaigzni. Ja izvēlies izmantot koku, tad iesaku neaizrauties ar citiem krāsainiem rotājumiem, bet izcelt tā īpašības – zaļumu, dabīgumu un īpašo smaržu.

Un, kā Tu plāno dekorēt savu mājvietu šogad? Padalies ar savām idejām komentāros!

Lai skaisti!

Evita

One comment

Leave a Reply