Sapņu kurpes – Shoes of Pray

Katras meitenes sapnis ir ideālais kurpju pāris – pašas dizainēts. Kad kļuvu apsēsta ar šo domu, izpētīju visas iespējas, kā piepildīt savu sapni. Iesākumā biju vīlusies, jo pie mums, Latvijā, esošie varianti vai nu neraisīja uzticību kvalitātei vai arī cenas/piedāvājuma attiecība nelikās īsti pieņemama. Tā nu nācās pētīt iespējas pasūtīt sapņu kurpītes no kādām tālām zemēm. Liels bija mans pārsteigums, kad sapratu, ka tādu zīmolu, kas piedāvā pašam izveidot kurpju dizainu, ir ļoti daudz, bet… ne visi sūta kurpītes uz Latviju, vai arī sūtīšanas cena ir nesamērīga.

Pēc ilgākas meklēšanas, uzdūros īstajam zīmolam – Shoes of Prey! Viņi piedāvā lielu izvēli gan kurpju dizainiem, gan izmantojamajiem izejmateriāliem, kā arī interaktīvu kurpju dizainēšanas web rīku, kas ļāva uzreiz redzēt kā kurpe izskatīsies kopumā. Tas bija kā medusmaize manai radošajai dvēselei 🙂 Pēc vairāku stundu (varbūt pat dažu dienu) ekspermentēšanas un krāsu/materiālu/papēžu augstumu izvēļu izmēģināšanas, nonācu pie savām ideālajām kurpītēm priekš manas ideālās kāzu dienas.

Pats zīmols ir no Austrālijas, bet kurpītes tiek ražotas Ķīnā. Kurpju cena manam dizainētajam pārim bija salīdzinoši augsta, bet kad kurpītes atnāca un es uzvilku viņas uz savām peciņām, sapratu, par ko to naudiņu esmu samaksājusi. Viņas bija tik ērtas, ka gandrīz visu kāzu dienu spēju uz viņām nostāvēt 🙂 Ja runā par kvalitāti, tad, ja gribētos būt ļoti piekasīgai, varētu atzīmēt vienas salaiduma līnijas nesmukumu, bet kopumā tā nav lieta, ko citi pat varētu pamanīt.

Tāpēc, ja arī Tu, dāmīt, esi apsēsta ar domu par savām, pašas dizainētām kurpītēm, tad iesaku Shoes of Prey!

Give a girl the right shoes, and she can conquer the world.

Cheers!

kurpes

manis izveidotais kurpīšu dizains…

_MG_3185 …un tā kurpītes izskatījās dzīvē

Leave a Reply