Piepildi savus sapņus, izmantojot vīziju tāfeli! + DĀVANA

Jaunais gads ierasti nāk ar kādām noteiktām gaidām. Mēs ceram, ka nākamais gads būs labāks, mēs būsim laimīgāki, laimēsim loterijā, satiksim jaunus un iedvesmojošus cilvēkus, dosimies kādā sapņu ceļojumā… Tomēr, kad pienāk gada nogale, saprotam, ka patiesībā nekas tāds īpašs nemaz nav noticis. Gads ir paskrējis, bet mēs daļēji esam tajā pašā vietā, kur bijām. Kur palika mūsu sapņi un vēlmes? Kāpēc tas viss tā arī nepiepildījās? Teiksiet – liktenis? Nebija lemts? Iespējams… Bet es ticu, ka arī mēs esam savas dzīves noteicēji un ir veidi, kā mēs varam dabūt to, ko vēlamies. Patiesību sakot, man pašai dzīvē vairākkārt ir pierādījies, ka piepildās tas, ko es patiesi esmu vēlējusies. Jo konkrētāk esmu noformulējusi savas vēlmes, jo precīzāk tās ir piepildījušās. Kā to panākt? Fokusēties… Kā fokusēties? Te palīgā nāk vīziju tāfele.

Kas ir vīziju tāfele?
Vīziju tāfele ir attēlu un tekstu kolāža, kas atspoguļo sapņus, mērķus un vēlēšanās. Vīziju tāfeli visbiežāk veido gada sākumā vai arī brīžos, kad dzīvē prasās kāda papildus deva iedvesmas un motivācijas. Vizualizācija ir viens no spēcīgākajiem prāta vingrinājumiem, kas arī palīdz sasniegt kādas vēlamas lietas. Tā ir pārbaudīta metode, ko izmanto, piemēram, sportisti, iztēlojoties savus startus. Tas palīdz iegūt pārliecību, noticēt saviem spēkiem un piepildīt mērķus. Tu noteikti būsi pamanījusi, ka dzīvē piepildās tas, uz ko Tu tajā brīdī visvairāk fokusējies. Dažreiz pat tieši vissliktākās lietas notiek, jo nemanām, ka esam fokusējušies uz kādām iedomām par to, ka kaut kas slikts varētu notikt. Un tad tas notiek. Tāpat ir arī ar labajām lietām.

 

Kā izveidot vīziju tāfeli?

  • Vispirms Tev būtu jāsaprot, kas ir tas, ko Tu vēlies piesaistīt, jeb kādus sapņus Tu vēlētos piepildīt. Izveido savu mērķu sarakstu, kurā pat vairāk par materiālām lietām, iekļauj tieši sajūtas, kādas Tu vēlētos sajust.
  • Sameklē attēlus, citātus, vārdus, kas raksturo Tavus mērķus. Vari izmantot avīzes, žurnālus vai arī meklē internetā un izdrukā. Meklē tādus attēlus, kas Tev liek sajusties tā, kā Tu vēlētos justies vai arī tajos ir attēlotas lietas, kuras izskatās pēc iespējas līdzīgāk tām, kuras Tu vēlies iegūt.

DĀVANA! Esmu sagatavojusi izprintējamus, iedvesmojošus citātus un arī biežāk izmantojamos vārdus, ko varēsi izmantot savai vīziju tāfelei! Lejupielādē materiālus, spiežot šeit!

  • Noformē savu kolāžu vizuāli skaisti. Par pamatu vari izmantot parastu kartonu, vai arī iegādājies tāfelīti sev vēlamā izmērā. Dod vaļu fantāzijai un radošumam! Idejas noformējumam vari paskatīties manā Pinterest tāfelē (spied šeit)!
  • Novieto savu vīziju tāfeli tādā vietā, lai Tu to redzētu pēc iespējas biežāk – pie sava spoguļa, uz nakts skapīša vai rakstāmgalda, virtuvē vai viesistabā. Jo biežāk to redzēsi, jo spēcīgāk iedarbosies pievilkšanas spēks. Atrodi laiku pēc pamošanās, lai apskatītu savu tāfeli un iejustos tajās emocijās, kuras esi aprakstījusi! Un neaizmirsti to vēlreiz izpētīt pirms gulētiešanas, jo ir pierādīts, ka tās lietas, par kurām Tu domā pēdējās 45 minūtēs pirms aizmigšanas, paliek zemapziņā un atkārtojas miegā.

 

Leave a Reply