Pašdarināts adventes vainags

Neticamā ātrumā ir pienācis decembris un jau šodien ir pirmā Advente! Šis laiks man ir īpaši mīļš, jo Ziemassvētki ir mans gada mīļākais laiks. Tie ir vissiltākie, visģimeniskākie svētki, un mūsmājās tie tiek gaidīti un arī godam nosvinēti – ar dziesmām, dāvanām un pilnu galdu gardu ēdienu.

Lai skaisti sagaidītu, jau sagatavoju bērniem adventes kalendāru, kur jau pirmie sainīši ir atvērti un dāvanu gaidīšanas laiks ir sācies. Otra svarīgā sastāvdaļa – adventes vainags. Man ļoti patīk radīt pašai. To daru katru gadu (skati šo) un arī šis gads nebija izņēmums. Devos piemājas mežā, salasījos dabas veltes un devu vaļu fantāzijai.adventes vainagsVainaga pamatni pinu no priedes zariņiem, brūklenājiem un viršiem. Mežā atradu daudz mazus čiekuriņus, kurus mājās nomazgāju, izžāvēju cepeškrāsnī un nokrāsoju tos bronzas krāsā, izmantojot krāsas flakonu. Čiekurus piestiprināju vainaga pamatnei ar līmes pistoli.pašas gatavots adventes vainagsŠogad tapa divi adventes vainagi, viens mūsmājām un viens priekš mana pirmā Instagram Giveaway, kurā piedalījās 31 mana sekotāja un, kuru izlozē laimēja Evelīna! Bija patiess prieks iepriecināt kādu ar savām rokām veidotu svētku elementu!

Seko manam blogam vai Facebook lapai un līdz pat Ziemassvētkiem smelies iedvesmu skaistiem, garšīgiem un siltiem svētkiem!

Evita

 

Leave a Reply