Manas TOP3 “mammu aplikācijas”

Es esmu viedtālruņu frīks – to es nu nekādi nevaru noliegt… Man tie patīk lieli un krāsaini… 🙂 Telefons ir neatņemama mana ikdienas sastāvdaļa, ne tikai, lai sazinātos ar cilvēkiem ārpus mājām, lasītu jaunākās ziņas vai sekotu sociālajiem tīkliem… Tas palīdz arī mammas būšanā! Šoreiz gribu padalīties ar savām trim izmantotākajām “mammu” aplikācijām, kas man palīdz, gan lai tiktu galā ar mazo, gan informācijas iegūšanai un saglabāšanai 🙂 Iespējams, ka arī Tu lieto kādu noderīgu aplikāciju – padalies ar to komentāros!

P.S. Spied uz nosaukuma un atradīsi katru aplikāciju!

Vieta nr.1   White noise baby

unnamed-2Jau ar lielāko puiku piefiksēju, ka, tā saucamais, “baltais troksnis” patiešām strādā!! Puika iemiga ātrāk un gulēja mierīgāk pie vieglas okeāna šalkoņas, līdz pat 6 mēnešiem! Izmēģināju to arī ar meitu – un arī ar viņu tas strādā! Tāpēc šī aplikācija ir visizmantotākā aplikācija no visām manā telefonā! Ir iespēja izvēlēties piemērotāko troksni vai kādu klasiskās mūzikas gabaliņu un aiziet. Laba lieta ir arī taimeris un “lukturītis”. Iesaku, patiešām!

Vieta nr.2   Baby+

unnamed2Man ļoti patīk sekot līdzi procesiem. Abās grūtniecībās es izmantoju aplikāciju, kas sekoja līdzi grūtniecības gaitai un mazuļa attīstībai puncī, katru nedēļu sniedzot informāciju par to, kas tad īsti notiek ar ķermeni un mazo katrā nedēļā (es izmantoju aplikāciju Pregnancy+). Kad mazā piedzima, es sāku izmantot šo aplikāciju, kas sniedz informāciju par mazuļa attīstību attiecīgajā nedēļā vai mēnesī, kā arī piedāvā ērti sekot līdzi mazuļa svara un auguma garuma pieaugumam, sniedz ieteikumus par piemērotām aktivitātēm un rotaļlietām mazulim, kā arī piedāvā iespēju sekot līdzi barošanai, pamperu mainīšanai un gulēšanai (tas tām pavisam rūpīgajām mammām). Es esmu ļoti apmierināta ar šo aplikāciju!

Vieta nr.3   The Wonder weeks

unnamedEsmu no tām mammām, kas tic attīstības lēcieniem un attīstības krīzēm. Ja arī Tu tāda esi, bet vēl neesi iepazinusies ar “The Wonder weeks” teoriju, tad noteikti iesaku to izdarīt šeit. Un kad būsi to izdarījusi, tad lejupielādē arī šo aplikāciju, kas viegli ļauj sekot attīstības cilpām, grūtajiem periodiem, trakajām dienām un saulainajām dienām! Protams, viss nesakrīt 100%, jo katrs bērniņš ir savādāks, bet “lielos vilcienos” atbilstība ir! Tas ļauj sagatavoties gaidāmajam un arī sekot līdzi mazuļa attīstībai, jo aplikācijā smuki aprakstīts, ko pēc katra attīstības lēciena mazais sāks darīt vairāk un kā veicināt attīstību katrā posmā! Super!

Un kāda ir Tava iecienītākā aplikācija?

One comment

  1. Mums riktīgi sakrīt! 🙂 Es arī lietoju The Wonder Weeks un diezgan sakrīt! Man ļoti labs draugs krūtsbarošanas laikā bija Nursing. Ērti bija atzīmēt cikos ar kuru krūti un cik ilgi baroju un sekot līdzi, kad pēdējo reizi ēda. Tā kā nedrīkstēju barot pēc pieprasījuma, jo katru reizi ar manu pienu bija jādod zāles, bet tās dienā bija limitētas, tad šī aplikācija ļāva kaut cik organizēt dienu un nesajukt 🙂

Leave a Reply