Izgatavo savu adventes kalendāru!

Kopš bērnības adventes kalendārs man asociējas ar konfekšu kasti, no kuras katru dienu varēja izņemt vienu konfekti (protams, ka mēs šmaucāmies un mēdzām apēst arī nākamās dienas konfekti). Vēl mums bija tāda svece, kas bija sadalīta datumos un katru dienu bija bišķiņ jānodedzina. Un tas pa lielam arī viss. Bet tagad, pētot Pinterest, esmu atradusi tiiiik daudz superīgas idejas adventes kalendāriem, ja nespēju vien sagaidīt, kamēr mans mazais brīnums būs biku paaudzies un viņam varētu kas tāds interesēt.

Tā kā pati esmu iedvesmojusies, gribēju apkopot manuprāt labākās idejas adventes kalendāra izpildījumam un arī pafantazēt, ar ko mazos iepriecināt!

Idejas kalendāram – viss ģeniālais ir vienkāršs!

Lai izgatavotu adventes kalendāru, nav nepieciešams daudz! Pats galvenais – ideja! Padomā, kas patīk Tavai “mērķauditorijai” – bērnam vai otrajai pusītei – un izmanto to savā labā! Pieskaņo adventes kalendāra ideju savam interjeram vai ieturi to kopējā Ziemassvētku dekorāciju stilā! (skati šī gada tendences te!)

bildes: Pinterest

Ko likt “lācītim vēderā”?

Tradicionāli vienkāršākā atbilde ir – saldumi! 🙂 Bet, ja gribi pataupīt mazuļa zobus, tad ir daudz citas idejas, ar ko pildīt katras dienas “dāvaniņu”.

  • Iegādājies visdažādākās lietas, kas nemaksā daudz un radi pārsteiguma momentu! Viņi nekad neuzminēs, kas būs nākamajā sainītī. Mazo dāvaniņu idejas skati te vai te.
  • Ja gatavo adventes kalendāru ģimenei, saplāno katrai dienai kādu aktivitāti! Galvenais nevajag sarežģīt 🙂 Tā var būt kādas filmas noskatīšanās kopā (piemēram, Viens pats mājās) vai karstās šokolādes baudīšana pēc vakariņām, pikošanās vai sniegavīra celšana visiem kopā! Idejas te!
  • Dāvini to, ko visvairāk novērtēs! Ja bērnam patīk grāmatas, gatavo kalendāru no grāmatiņām; ja mazais fano par automašīnu modelīšiem, iegādā katrai dienai pa modelītim! Vari iedomāties, cik lielu prieku tas sagādās mazajam?
  • Pagatavo veselīgus gardumus! Cep cepumus, gatavo šokolādes trifeles vai pat karameles!

Superīgas idejas atradīsi arī šajā rakstā!

Seko līdzi un iedvesmojies arī manai adventes kalendāru iedvesmas tāfelei Pinterest!

Leave a Reply