Es izvēlos – plānotājs 2018. gadam

Ir vērtības dzīvē, kuras nekad nemainās. Man viena no tādām ir papīrs un pildspalva. Lai arī cik ļoti esmu iecienījusi savu viedtālruni un portatīvo datoru, skaista klade un plānotājs ir divas lietas, kas vienmēr būs manā tuvumā. Straujiem soļiem tuvojas Jaunais gads, tāpēc pavisam aktuāli man kļuva jauna plānotāja izvēle. Īpaši tāpēc, ka arī man Jaunajam gadam ir dažādi lielāki un mazāki plāni.

Jāteic, ka šobrīd ir liela plānotāju izvēle. Var atrast plānotājus visām gaumēm un vajadzībām un, manuprāt, tas ir lieliski. Kad to sapratu, mēģināju pati sev nodefinēt, kas ir man svarīgās lietas plānotāja izvēlē. Tās ir – gana daudz vietas, kur rakstīt un vēlējos kaut ko īpašu, tādu, kas nebūs visiem.

Šoreiz izvēlējos MYPRINT plānotāju. Visvairāk mani uzrunāja iespēja to personalizēt – ievietot tajā savas bildes. Tāpat nespēju pretoties tam, ka plānotājs ir ne tikai pelēkā krāsā, bet arī manā mīļākajā – jūras zaļā krāsā. Plānotājam ir nedēļas atvērums, ar vietu nelieliem pierakstiem. Tam ir minimālistisks dizains un tajā ir iekļautas gan vārda dienas, gan svinamie svētki. Protams, ļoti patīkami, ka plānotājam ir taustei tik patīkamais Munken papīrs, kas darbošanos padara īpašu. Varbūt neliels mīnuss ir tas, ka flomasterus izmantot nevarēs, jo tie spiežas cauri otrā pusē. Bet visādi citādi, ļoti patīkams un uzrunājošs produkts!
Cena: 27 EUR

20171120_150102

Lai arī izvēlējos MYPRINT plānotāju, mani iepriecināja arī daži citi plānotāji, par kuriem labprāt pastāstītu (spied uz nosaukuma, lai apskatītu tuvāk):

Cloudberry/Mākoņogas plānotājs
Ļoti uzrunājošs produkts. Ir iespēja izvēlēties starp diviem izmēriem un vairākiem krāsu variantiem. Iekļautas sadaļas, kurās var plānot savus mērķus sadzīvē, turēties pie veselīga dzīvesveida, kā arī organizēt savus ceļojumus nākamajam gadam. Vizuāli ļoti pievilcīgs. Priekš manis, iespējams, nedaudz par daudz dažādu sadaļu, kuras visticamākais neizmantotu, tāpēc neizvēlējos šo, bet savādāk, noteikti iesaku!
Cena: 28 – 35 EUR

ZIB* plānotājs
Man ļoti patīk ZIB* veidotie dizaini, tāpēc arī plānotājs šķiet ļoti vizuāli pievilcīgs. Tajā gan ir vieta pierakstiem, gan arī dažādas papildus radošās sadaļas kā, piemēram, krāsojāmās lapas. Tajā ir atzīmētas mēness fāzes, kas būs noderīgi tām dāmām, kas tās ievēro 🙂 Šis plānotājs man bija otrajā vietā pēc izvēles, ja vien man būtu pārliecība, ka es izmantotu papildus iespējas plānot un pierakstīt mērķus.
Cena: 20 EUR

Dreamlight plānotājs
Šis plānotājs būs piemērots tām dāmām, kam plānotājs ir ne tikai plānu un mērķu piefiksēšanai, bet arī kā iedvesmas un motivācijas avots. Šajā plānotājā ir dažādi papildus grafiki un plānošanas lapas, kas palīdzēs sekot līdzi arī citām dzīves aktivitātēm. Plānotājs ir koši rozā krāsā, kas mani personīgi ne īpaši uzrunā, bet pieņemu, ka ir ļoti daudz tādu, kam tā ir īstā krāsa!
Cena: 16 EUR

Citāds plānotājs
Šī plānotāja radītāji paši saka, ka tas ir plānotājs personīgai izaugsmei, kas kalpos kā ikdienas pateicības un iedvesmas avots! Pieejami dažādām gaumēm pieskaņoti dizaini. Mani galīgi neuzrunāja lielā spirāle, bet tiem, kam saturs ir daudz svarīgāks par izskatu, šis būs īstais plānotājs!
Cena: 21 EUR

Timer plānotājs
Tiem, kam plānotājos patīk klasika, bet ir svarīgi pieskaņot plānotāju savam stilam vai aksesuāriem, tad šī būs īstā izvēle. Timer piedāvā dažādu izmēru plānotājus, ar cietiem vai mīkstiem, ar īstās ādas vai mākslīgās ādas vākiem, krāsainiem vai klasiska izskata. Tāpat dažiem plānotājiem ir papildus aksesuāri – atslēgu gredzeni, vieta kredītkartēm vai vizītkartēm, lineāls – grāmatzīme u.c. Galvenais pašam izlemt, ko īsti vēlies!
Cena: 3 – 48 EUR

Kādu plānotāju nākamajam gadam Tu plāno izvēlēties? Varbūt ir kādi labi ieteikumi citiem?

Lai skaisti!

Evita

2 comments

  1. Skaisti. Arī izmantoju plānotāju katru gadu. Tikai šie plānotāji šķiet pārāk lēti. Vai Jums nav zināms kāds plānotājs virs 100 jevro?
    Tam nu gan vajadzētu būt ļoti skaistam, ka ierakstīt tajā ko nebūt, nozīmētu to sabojāt…

  2. 2017. gadu plānoju Mākoņogas plānotājā, bet ir tieši kā Tu raksti, visas sadaļas es nezmantoju, laikam vairāk der “business lady” 🙂
    Arī izmērs un smagums, esot mammai, kur somā jāsaliek daudz, nebija pārāk praktisks. Tādēļ šogad prioritāte izvēlētos būs mini formāta, kur ērti ielikt jebkurā somiņā, lai plānotu savu ikdienu, treniņus un citus svarīgos notikumus 🙂

Leave a Reply