Es izmēģinu – Philips Lumea Prestige fotoepilators (pirmās nedēļas)

Vasaras tuvošanās man uzdzen bikucīti stresa, jo vasara nozīmē arī to, ka vairāk laika jāieplāno saviem ikdienas skaistumkopšanas rituāliem, jo, ja ziemā āda ir paslēpta zem piecpadsmit kārtām drēbju, tad vasarā tas viss tiek nomests un jāsāk domāt vai ādai ir gana veselīgs tonis, vai tā nav sausa un vai nav redzams liekais apmatojums 😀 nu cik nu liekais, jo daba jau ar kādu noteiktu mērķi radīja mums tās spalvas, nevis lai tikai mums ieriebtu 😀 bet nu, mūsdienu skaistumkopšanas standarti paredz atbrīvoties no apmatojuma, kas neapliecina mūsu sievišķīgumu 😀

Es esmu visstandartīgākais cilvēks uz pasaules, ja runa ir par liekā apmatojuma iznīcināšanu – es to vienkārši noskuju. Tas ir nesāpīgs (ja vien nesagriežas), ātrs (ja neielaiž) un to var izdarīt mājās (jo man NAV laika skraidīt pa skaistumkopšanas saloniem biežāk kā patiešām vajag). Šie trīs faktori man ir ļoti svarīgi!

Pirms kāda laika Facebookā uzdūros Womstar reklāmai, ka viņi meklē “influencerus” – testētājus, kas vēlas 8 nedēļas izmēģināt Philips Lumea Prestige fotoepilatoru! Un es padomāju pāris minūtes un pieteicos! Es par fotoepilāciju un arī lāzerepilāciju esmu domājusi ļoti ilgi, jo tiešām vēlējos izmēģināt kādu liekā apmatojuma iznīcināšanas metodi, kas būtu ilgstošāka par vienu dienu un nebūtu dikti sāpīga 😀 Arī uz fotoepilatoriem veikalos biju skatījusies jau kopš tā brīža, kad tie sāka parādīties plauktos, bet nekad neesmu varējusi saņemties investēt šajā ierīcē, jo nebija 100% pārliecības, ka tas strādās. Plus vēl man ir briesmīga mode iegādāties dārgas lietas, ko pēc tam neizmantoju, jo tās neattaisno manas cerības vai iedomas. Man paveicās – es tiku izvēlēta kā viena no laimīgajām un pēc nedēļas tumši violetā kaste ar glauno fotoepilatoru bija manās rokās!

Philips Lumea Prestige fotoepilators
Par pašu fotoepilatoru

Fotoepilatoram ir riktīgi skaists dizains. Tas man atgādina kaut ko kosmisku. Tas nav smags un to ir ļoti patīkami turēt rokās. Tiešām ļoti glīti. Komplektā ar fotoepilatoru nāk arī trīs dažādi uzgaļi – kājām, padusēm & bikini zonai un sejai. Tie atšķiras ar izliekuma formu un stikliņu izmēru. Komplektā ir arī uzlādes vads. Fotoepilatoru var izmantot gan bez vada, gan ar vadu. Baterijas ilgums nav baigi lielais, tāpēc es izvēlējos lietot fotoepilatoru ar vadu, jo tad varēju visas zonas apstrādāt bez apstājas. Neizskatās tik fancy, bet prakstiski gan. 🙂 Tāpat komplektā bija arī lupatiņa uzgaļu kopšanai, somiņa uzglabāšanai un lietošanas instrukcija, kuru, protams, pirms lietošanas ir ļoti noderīgi izlasīt, jo tajā ir aprakstīti visi piesardzības pasākumi, padomi lietošanai un kopšanai!

Philips Lumea Prestige fotoepilatoram ir ērts displejs, kurā nevar apmaldīties. Nav nekā lieka un viss ir intuitīvi saprotams. Pašā fotoepilatorā ir iestrādāta sistēma, kas ļauj noteikt Tavam ādas tipam piemērotāko režīmu, kas liek justies droši, ka āda netiks lieki kairināta. Tas ir ērti izdarāms – jānospiež podziņa ar palielināmo stiklu uz tās, jāpieliek fotoepilators pie ādas un pāris sekundes jāuzgaida, kamēr sāk mirgot piemērotākais režīms! Tad jānospiež OK un var sākt darboties!

Philips Lumea Prestige fotoepilatora displejs
Sagatavošanās fotoepilācijas seansam

Lai uzsāktu fotoepilācijas seansu, ir jāatbrīvojas no liekā apmatojuma tajās vietās, kuras plāno apstrādāt. Tas ir nepieciešams, lai gaismas impulss netraucēti varētu nokļūt līdz matiņa saknei, kā arī process būtu vieglāks. Pirms fotoepilatora lietošanas ādai jābūt tīrai, nedrīkst lietot jebkādus krēmus vai dezodorantu padusēm, lai lieki nekairinātu ādu fotoepilācijas laikā.

Fotoepilators ir diezgan kluss, tāpēc fotoepilāciju var veikt jebkurā sev ērtā vietā un laikā! Vienīgais, kas ir jāņem vērā – gaismas impulss ir diezgan spožs un noteikti nav piemērots, ka bērni daudz uz to skatītos!

Fotoepilācijas seanss

Es savus pirmos seansus sāku ar apakšstilbu apstrādi. Tā man šķita visērtākā zona “treniņiem”, lai piešautos procesam. Lietojot fotoepilatoru ir svarīgi to turēt 90 grādu leņķī pret ādu un gana stipri to piespiest ādai. Fotoepilators ir gana gudrs, lai noteiktu precīzu lietošanu un darbojas tikai tad, kad fotoepilators ir pareizā stāvoklī. Ir noderīgi prātā aptuveni izdomāt “karti” – kā sadalīt zonas, lai apstrādātu visu un nepalaistu garām kādu daļu. Otrajā reizē jau tas ir daudz vieglāk, lai arī tagad pēc trīs nedēļām ļoti uzskatāmi ir redzamas zonas, kuras esmu “palaidusi garām” 😀

Veicot fotoepilāciju, brīdī, kad iedegas gaismas impulss ir jūtams siltums un tāda neliela durstoša sajūta, kas kājām ir praktiski nesāpīga, bet padusēm un bikini zonai ir daudz jūtamāka. Tā kā man ir patiesi zems sāpju slieksnis (lasīt – tāpēc es neatzīstu vaksāciju un epilāciju), tad man tas šķita sāpīgi, bet sāpes ilga ļoti īsu brīdi, tāpēc tas ir paciešams. Pēc procedūras nekādu citu kairinājumu nebija, iespējams, tāpēc, ka izmantoju fotoepilatora piedāvāto režīmu un centos netrāpīt divas reizes vienā vietā.

Mana draudzene padalījās ar savu pieredzi un viņa stāstīja, ka dermatoloģe esot ieteikusi pēc fotoepilācijas ādu smērēt ar kādu nomierinošu smēri. Es izmantoju pēcsauļošanās pieniņu un bija super! Āda bija mitrināta un smaržīga 🙂

Pirmās zonas, ko es izvēlējos apstrādei bija apakšstilbi, paduses un ārējā bikini zona. Visu šo zonu apstrāde man prasīja aptuveni 30 minūtes. Fotoepilācijas seansi pirmajos mēnešos ir jāveic ik pēc 2 nedēļām un, kad rezultāts ir sasniegts, tad rezultāta uzturēšanai seanss esot jāveic reizi 6 – 8 nedēļās, atkarībā no matiņu augšanas īpatnībām 🙂

Philips Lumea Prestige fotoepilators
Pirmie rezultāti

Uzreiz pēc fotoepilācijas seansa, nekādi rezultāti, protams, nebija novērojami. Tas arī bija paredzams, jo jau lietošanas instrukcijā bija rakstīts, ka rezultāti parādās pēc vismaz 3 lietošanas reizēm (ik pēc 2 nedēļām). Tomēr pirms otrā seansa jau pamanīju, ka padusēs matiņu ir kļuvis mazāk un arī bikini zonā šķita, ka matiņi ataug lēnāk. Bet jau pēc otrā seansa novēroju, ka matiņi padusē ir krietni mazāk un tie ataug lēnāk – ja parasti pēc trīs dienām jau matiņi bija vismaz 3mm gari, tad tagad tie bija max. 1 mm. Arī uz kājām tie šķiet aug lēnāk, bet to noteikt ir grūtāk, jo uz kājām matiņi ir gaiši un nav tik ļoti redzami. Iespējams, šeit nostrādā arī tas, ka padusēs un bikini zonā matiņi ir tumšāki, tāpēc rezultāti ir labāki!

Mani iespaidi pēc pirmajām trīs nedēļām

Ja jūs man tagad prasītu vai ir vērts iegādāties Philips Lumea Prestige fotoepilatoru es teiktu – es domāju, ka jā! Priekš sevis esmu pieņēmusi lēmumu iegādāties šo ierīci, jo pirmie rezultāti ir daudzsološi un nevaru sagaidīt kādi tie būs pēc pāris mēnešiem! Veltītais laiks ir to vērts un arī sāpes esmu gatava paciest – šīs esmu gatava! 🙂 Noteikti padalīšos ar savu pieredzi pēc pāris mēnešiem, lai pastāstītu kādus kopējos rezultātus esmu sasniegusi!

Vairāk par Philips Lumea Prestige fotoepilatoru vari uzzināt šeit!

Vairāk par Womstar un viņu organizētajiem testiem vari uzzināt šeit!

2 comments

  1. TimisaSveiki, vai varat man pateikt, kur jūs saņēmāt šo fotoepilatoru? Kur to var iegādāties? Vai arī ieteiksiet, kurā veikalā ir laba izvēle.

  2. Sveiki, vai varat man pateikt, kur jūs saņēmāt šo fotoepilatoru? Kur to var iegādāties? Vai arī ieteiksiet, kurā veikalā ir laba izvēle.

Leave a Reply