dizainaCV

Evita-Rozentale-6.png

Tas nav noslēpums, ka vēl aizvien darba devēji aktuālajām vakancēm saņem vairākus desmitus, pat simtus pieteikumu! Un te rodas jautājums – kā Tu vari izcelties šo pieteikumu vidū? Tavs CV ir pirmais iespaids par Tevi, kas rodas potenciālajam darba devējam, tāpēc ir ļoti svarīgi kā tas ir noformēts un kāda informācija tajā ir iekļauta!

dizainaCV ir jaunums darba meklēšanas jomā! Ikdienišķās CV formas ir novecojušas un kļuvušas garlaicīgas, tāpēc izmanto iespēju izcelties uz citu pieteikumu fona, pasūtot sev īpašu, Tavai personībai un vēlamajam amatam piemērotu dizainaCV!

Kā Tas notiek?

  • Tu raksti man e-pastu uz evita@evitarozentale.lv, kurā pievieno savu CV!
  • Es uzdošu vairākus precizējošus jautājumus par Tevi, Tavu darba pieredzi, rakstura īpašībām un lietām, kas Tev vislabāk padodas!
  • Tu varēsi izvēlēties kādu no paraugu dizainiem vai arī izveidošu dizainu, atbilstoši Tavām vēlmēm!

Par cenu un izpildes termiņiem jautā, rakstot e-pastu!

Par manu pieredzi

Man ir 3 gadu pieredze personāla vadības projektu vadītājas amatā, kura ietvaros esmu atlasījusi vairāk kā 70 darbinieku, izlasījusi vairāk kā 1000 CV un labi pārzinu lietas, ko tajos meklē personāla speciālisti. Tāpat esmu novadījusi vairākus simtus interviju, tāpēc man ir liela pieredze arī šajā jomā, ar kuru labprāt dalīšos arī ar Tevi! dizainaCV klientiem gatavoju jau divus gadus un ne reizi esmu saņēmusi vēstules par veiksmes stāstiem, pateicoties CV, kuru pamana!

Seko dizainaCV Instagram kontam!

Piedāvāju arī papildus konsultācijas par LinkedIN profila izveidi/uzlabošanu un arī sagatavošanu darba intervijām! Raksti, sarunāsim! 🙂

Cerot uz sadarbību,

Evita