Bangert’s un siera kūka

Neslēpšu, ka viens no maniem skolas laika sapņiem bija pašai savs restorāns. Līdz šī sapņa piepildīšanai tā arī neesmu tikusi, lai arī ēdiens ir viena no tām baudām, kas patiesi man sagādā labsajūtu. Tāpēc, ar nelielu balto skaudību, priecājos par ikkatru jauno apmeklēto vietu, kuras radītājiem ir interesējis kas vairāk kā tikai štancēt ēdienu un izrakstīt rēķinus viesiem.

Pēdējā no šādām vietām ir BANGERT’S Kuldīgā.

2014-10-05 12.36.24

Ar šo vietu mūs iepazīstināja mana jaunā radiniece Laila, kura šovasar tur arī pastrādāja, tāpēc ar lielāko prieku izvedāja mūs ekskursijā un ieteica labāko, ko nogaršot. Mūsu mērķis šoreiz – kafija un deserts.

Jau piebraucot pie restraurētās Pasta ēkas, kuru šķiet iepriekš pat nebiju pamanījusi, lai arī biju gājusi tai garām neskaitāmas reizes, pārņēma sajūta, ka man patiks. Nedaudz nekārtīgi skarbais apmetums piedeva ēkai īpašu šarmu, ko papildināja Kuldīgai raksturīgais uz fasādes zīmētais nosaukums. Pelēkas durvis ar lielu koka rokturi un pakārtu zīmīti ATVĒRTS.

Ieejot Bangertā man acis šaudījās uz visām pusēm, pievēršot uzmanību neskaitāmajām detaļām pie sienām, griestiem, krēsliem un bāra. Uzreiz iedomājos, ka, ja es dzīvotu Kuldīgā un gribētu uzrīkot svētkus, šī būtu pirmā vieta, par ko iedomātos.

2014-10-05 12.43.06      2014-10-05 12.43.29      2014-10-05 12.52.16

Daudz nesafotogrāfēju, bet apsolos to izdarīt nākamreiz, kad to apmeklēšu. Apsolu!

Varāk par pašu Bangertu un viņu piedāvāto variet palasīties šeit.

P.S. Šeit ir fantastiska Ņujorkas siera kūka

Cheers!

Leave a Reply