Aktuāli

23.05.18. Māmiņu klubam uzrakstīju rakstu par savām patiesajām “nesmukajām” īpašo vajadzību mammu sajūtām. Rakstu meklē šeit: http://www.maminuklubs.lv/sieviesu-klubs/par-nesmukajam-ipaso-vajadzibu-mammas-sajutam-284916/

01.03.18. Marts ir Cerebrālās triekas izpratnes mēnesis! Ja sekojiet manam blogam, tad jau ziniet, ka manam dēlam ir bērnu cerebrālā trieka. Tāpēc es sev kā vienu no šī bloga uzdevumiem esmu izvirzījusi informēt sabiedrību par šo diagnozi! Kad vēl piemērotāks laiks, kā tagad! Tāpēc aicinu sekot maniem Instagram un Facebook kontiem, jo tur un arī šeit blogā dalīšos ar interesantu informāciju par cerebrālo trieku! Tiekamies!

marts ir.png

07.02.18. Ja Tu audzini bērnu ar īpašām vajadzībām un meklē emocionālu atbalstu, iepazīsties ar vecāku apvienību “Punktiņš.Komatiņš”, kura organizē iknedēļas tikšanās vecākiem, kuru bērni atšķiras no ierastā! Atrodi un seko līdz viņu aktualitātēm sociālajos tīklos Facebook un Instagram!

25.01.18.

Mīļās mammas, kas audzina īpašos bērniņus!

Iespējams jau esiet dzirdējušas, ka vecāku apvienība “Punktiņš.Komatiņš” organizē atbalsta/pašpalīdzības grupas tikšanās mammām, kas audzina bērnus, kuri atšķiras no ierastā. Šobrīd norisinās 9 lekciju cikls līdz pat 28. februārim, kurās, tostarp, tiek ielūgti dažādi viesi, kas dalās ar aktuālu un noderīgu informāciju, kā arī dalās savā pieredzē, mēģinot atbalstīt un iedvesmot!

Ar prieku paziņoju, ka arī es piedalīšos vienā no tikšanās reizēm, lai pastāstītu mūsu stāstu un mēģinātu iedvesmot sajust jaunas dzīves garšas, par spīti grūtībām!

Tikšanās notiks jau nākamtrešdien, 31. janvārī, plkst. 19:00 – 20:30, biedrības Apeirons telpās, Kr.Valdemāra ielā 38, Rīgā. Uz tikšanos jāpiesakās iepriekš rakstot e-pastu uz punktins.komatins@gmail.com vai zvanot Danai 26055848

Ja vēlies satikt mani un arī citas mammas, kas saprot Tavu stāstu, pievienojies! Priecāšos Tevi redzēt!

27.12.17. Klāt DĀVANU LAIKS! Esi mana bloga sekotāja/s un līdz 31.12.17. saņem dāvanā manis izgudrotas un noformētas sarunu spēles kartiņas, kuras Tev būs tikai jāizdrukā un jāsagriež! Interesanta un jautra aktivitāte Jauno gadu sagaidot! Blogam vari sekot, meklējot pogu SEKOT labās puses rīkjoslā! WordPress sekotāji!!! Ja jums ir interese par kartiņām, dodiet ziņu, jo man nav pieeja jūsu epastiem! 🙂

12.12.17. Šodien ir mana dzimšanas diena! Un kas var būt labāka dāvana sev dzimšanas dienā kā jauns domēna vārds un e-pasts! 🙂 No šodienas manu blogu meklē www.evitarozentale.lv!

Copy of ER

03.12.17. Priecīgu pirmo Adventi! No šodienas, līdz pat Ziemassvētkiem, dalīšos ar dažādām idejām, kas ļaus skaisti un gardi nosvinēt manus gada vismīļākos svētkus! Pastāstīšu par mūsu ģimenes tradīcijām, kā arī padalīšos ar jaunām receptēm Jūsu svētku galdam un idejām dekorācijām un dāvanām!

16.11.17. Turpmāk blogā varēsiet lasīt arī par maniem atradumiem interjera dizaina un dekorēšanas jomā! Šīs divas lietas mani pašu patiesi interesē un aizrauj, tāpēc ceru, ka arī jums tas būs noderīgi!

06.11.17. Iesaku iepazīties ar Sanitas blogu nezaudejotspeku.wordpress.com. Sanita ir jauna sieviete, kurai ir bērnu cerebrālā trieka, un kura vēlas padalīties ar skatupunktu “no otras puses”. Iedvesmojoši, jo lika man aizdomāties, diez ko par mums stāstīs mūsu puika pēc 20 gadiem 🙂

02.11.17. Kādas lieliskas divas dienas! Ļoti priecājos par jūsu interesi 🙂 Aicinu piesekot arī manai Facebook lapai un Instagram profilam, lai uzzinātu vairāk par mani un uzzinātu par jaunumiem blogā!

01.11.17. Sveiki manā blogā!! Ir iesācies šī gada pirmspēdējais gada mēnesis un es to iesāku ar atjaunotu bloga izskatu un jaunu, pavisam personīgu stāstu par sevi un savu ğimeni! Seko blogam, jo arī turpmāk būs jauni, interesanti stāsti no manis! Aiziet! 🙂