Adventes kalendārs bērniem

Pavisam straujiem soļiem tuvojas mani mīļākie svētki – Ziemassvētki! Jau nākamnedēļ pirmā advente! Katru gadu šie svētki manī raisa īpašas sajūtas un tāpēc arī izlēmu radīt jaunu tradīciju mūsu ğimenē. Gaidīt svētkus! Ar nelielu pārsteigumu katru dienu no decembra pirmās dienas līdz pašiem Ziemassvētkiem! Tapa adventes kalendārs!

Maniem abiem bērniņiem šobrīd diezgan līdzīga gaume attiecībā uz mantām, tāpēc izlēmu, ka taps viens kalendārs uz abiem – vismaz šogad. Dāvaniņās visdažādākie sīkumi – no maziem nieciņiem, līdz grāmatiņām un, protams, neiztika arī bez saldumiem, bet tie šoreiz mazākumā.

20171116_162520.jpg

Dāvaniņas iepakoju mazos papīra maisiņos no flyingTiger, ciparu zīmītes pašas gatavotas, dekorācijām zvaigznīšu virtene no YourDayParty.lv un zvaigžņu lampiņas īpašai noskaņai. Dāvaniņas sakāru koka stienīšos un arī tos sasēju kopā, kā trepītē. Izgatavošana bija, manuprāt, ļoti viegla un kopā aizņēma kādu pusotru stundu. Jāteic, ka visgrūtākais bija atrast pašus pārsteigumus, neiztērējot miljonus un visus nervus. 🙂

20171123_112700

Jauku un pārsteidzošu arī Jums gaidīšanas laiku!

Evita

2 comments

Leave a Reply