Par mani

Evita-Rozentale-2.png

Citreiz šķiet, ka esam vieni paši uz šīs pasaules. Tādi – ar savām likstām, grūtībām un izaicinājumiem. Bet tā nemaz nav! Agrāk vai vēlāk mēs visi dzīvē sastopamies ar ko tādu, kas liek visam sagriezties kājām gaisā! Es pati šādā situācijā esmu nonākusi vairākkārt un saprotu, ka atgūt kontroli pār savu dzīvi man ir palīdzējuši cilvēki apkārt, kas ir snieguši man nepieciešamo atbalstu. Tāpēc arī rakstu blogu – lai sniegtu attālinātu atbalstu tiem, kuri piedzīvo līdzīgus brīžus kā es!

mamma

Viena no tēmām, par ko rakstu ir – kā ir audzināt bērnu ar īpašām vajadzībām! Vēlos ne tikai sniegt atbalstu īpašo vajadzību vecākiem, bet arī informēt sabiedrību par šīm tēmām, lai radītu izpratni un pieņemšanu. Man ir svarīgi, lai cilvēki maina savus stereotipus par bērniem ar īpašām vajadzībām un arī par viņu vecākiem, parādot, ka mēs visi dzīvojam savā veidā normālu dzīvi un viss, ko vēlamies, ir tapt pieņemtiem un iekļautiem sabiedrībā!

dzivotvesekigak-5.png

Otra tēma, par ko rakstu ir par manu ceļu uz veselīgāku dzīvesveidu. Tas priekš manis ir izaicinājums, jo nekad neesmu pietiekami mīlējusi fiziskās aktivitātes un vienmēr pārāk daudz esmu mīlējusi ēdienu. Visas manas iepriekšējās apņemšanās ir cietušas fiasko, bet nu jau kādu laiku turos pie sava nospraustā mērķa – būt labākajā formā, kādā es jebkad esmu bijusi. Tā piepildīšana būtu man lielākā dāvana par to, ka esmu piedzīvojusi divas grūtniecības pēc kārtas un dalījusi savu ķermeni ar diviem lieliskiem bērniem gandrīz trīs gadu garumā. Ar savu stāstu vēlos iedvesmot arī citus, kas vienmēr ir domājuši, bet allaž ir nobijušies no tāda izaicinājuma pieņemšanas un savas dzīves paradumu mainīšanas!

20180506_1245281493026189.jpg

Prieks iepazīties, es esmu Evita Rozentale!

  • Es esmu mamma aktīvai meitenītei Elīzai un superīgam puikam Miķelim, kuram ir īpašas vajadzības!
  • Savu dzīvi dalu ar savu mīļo vīru Mārtiņu, ar kuru kopā esam izgājuši bezgala laimīgiem un arī skumjiem brīžiem!
  • Šobrīd esmu pilna laika mamma, bet allaž esmu atvērta jauniem izaicinājumiem, kas ļauj realizēt sevi kā personību!
  • Es nevaru dzīvot bez lielas krūzes kafijas ik rītu un šokolādes kūkas!
  • Manas aizraušanās ir ēst gatavošana, māju dekorēšana un rakstīšana!

Evita Rozentale-3

Esmu atvērta dažādām sadarbības iespējām, kas saistītas ar tēmām, kas man tuvas un aktuālas! Raksti par savu sadarbības ideju uz epastu evita@evitarozentale.lv un mēs vienosimies!

Es priecāšos saņemt Tavu ziņu, ja:

  • Tu audzini bērnu ar īpašām vajadzībām un vēlies sarunu biedru, kas piedzīvo līdzīgus brīžus kā Tu.
  • Tu meklē iedvesmu uzsākt veselīgāku dzīveidu, bet nezini ar ko sākt.
  • Tu vēlies kopā realizēt lieliskas idejas vai projektus.
  • Tu vēlies pārpublicēt kādu no maniem rakstiem, vai radīt kādu rakstu kopā.
  • Tu vēlies pateikt ko labu vai tieši pretēju par manu blogu.

Evita Rozentale-5

Leave a Reply