3 Pinterest tendences, kuras padarīs Tavu mājokli stilīgu

Agrāk dažādās tendeces noteica žurnāli, modesskates un zvaignes. Mūsdienās viens no galvenajiem tendenču avotiem ir tieši Pinterest. Tas modīgumu nosaka pēc tā, ko cilvēki meklē un ar ko dalās. Tas nozīmē, ka Pinterest tendences nosaka cilvēki, ne tikai zīmoli un produktu ražotāji. Tāpēc šoreiz apkopoju trīs, manuprāt, šī brīža interesantākās Pinterest tendences, kas Tavu mājokli padarīs īpaši stilīgu!

Pinterest tendence

Kuram gan nepatīk SPA? Jau ieejot pa durvīm cilvēku pārņem siltums, miers un komforts. Tas tāpēc, ka SPA iekārtojumā izmanto mierīgus zemes toņus, koku, stiklu un tas kopā veido mājīgu un komfortablu vidi, kurā mums ir patīkami uzturēties. Šo sajūtu cilvēki vēlas pārnest arī uz savu mājokli, tāpēc iedvesmojas no SPA dizaina un iekārtojuma, lai savas vannasistabas padarītu īpašas.

Ko izvēlēties?
Ja vēlies iekārtot savu vannasistabu SPA stilā, izvēlies mierīgus toņus (bēšs, pelēks, brūns) un pēc iespējas dabīgus materiālus (koks, akmens) vai tā imitācijas. Rūpīgi izvēlies dekorācijas – pieskaņotus dvieļus, trauciņus, pudelītes, paklājus un telpaugus, – kas padarīs vannasistabu mājīgāku. Un pēc tam rūpīgi pārdomā, kur kas stāvēs, lai šķistu, ka viss ir kārtīgs un atrodas “pareizajās vietās”.

Pinterest tendence-2

Laiki, kad griestiem jābūt baltiem un durvīm pieskaņotām grīdas seguma krāsai, ir beigušies! Modē nāk griesti un durvis ar raksturu. Griesti un durvis, kas nespēlē trešā un ne pat otrā plāna lomu. Tās ir interjera zvaigznes! Izmēģini kaut ko pilnīgi jaunu un traku, kas Tavu mājokli padarīs pavisam atšķirīgu no citiem!

Ko izvēlēties?
Ja vēlies sava mājokļa griestiem piešķirt raksturu, izvēlies košas, piesātinātas krāsas vai arī dažāda veida apgleznojumus. Ja neesi gatava kaut kam kliedzošam, tad īstā izvēle būs dažādas ģeometriskas formas vai arī koks – modē ir gan tumšākas koka bruses, gan arī koka paneļi, kas atgādina parketu.

Ja esi izlēmusi par labu durvīm, tad izvēlies savu mīļāko krāsu un nokrāso tajā visas savas durvis! Bet, ja neesi tik drosmīga, tad vari tās aplīmēt vai izgreznot ar kādiem dekoriem. Lieliski iederēsies ārzemēs jau iecienītie durvju vainagi, kas tiek mainīti, atbilstoši gadalaikiem vai svētkiem!

Pinterest tendence-3.png

Telpaugi ir interjera aksesuārs, kas piešķir telpai dzīvību, ar nosacījumu, ka prot un rūpējas par tiem! Šobrīd viena no Pinterest tendencēm ir izvēlēties telpaugus, kuri nedaudz atšķiras no ierastā. Tās ir tās pašas iecienītās sugas, tomēr nedaudz savādākas! Slava selekcionāriem, kas spēj paveikt fantastisku darbu, piešķirot ierastajiem augiem jaunu veidolu un krāsas!

Ko izvēlēties?
Izvēlies telpaugus, kas atšķiras no jau pierastajiem un klasiskajiem! Arī Latvijā lēnām nāk ienākt sukulenti, kuri gan mēdz būt visdažādākajās krāsās! Labā ziņa ir tāda, ka Pinterest atradīsi arī simtiem veidu, kā tos iekļaut savā interjerā! Izvēlies jau ierastās monstēras, līdakastes , kalatejas un gumijkokus, kuri šobrīd sāk iegūt arī jaunus veidolus un krāsu toņus! Tāpat lieliska izvēle ir klasiskās orhidejas, kuras vari izvēlēties visdažādākajās krāsās!

Vairāk bildes vari paskatīt manā Pinterest tāfelē “Pinterest trends”


Kāda ir Tava iecienītākā Pinterest tendence? Padalies komentāros! 🙂

Evita

 

Leave a Reply