2018. gada tendences interjerā

Interjera dizains ir viena no manām lielākajām kaislībām. Tā ir joma, kurā patiešām vēlejos strādāt, kad vēl mācījos vidusskolā, bet tad, visādu iemeslu dēļ, izvēlējos kaut ko daudz vispārīgāku, kas mani nemaz tā īsti neinteresēja. Tāpēc blogs man ir iespēja atkal padzīvoties šai lauciņā un padalīties ar dažādām tendencēm un jaunumiem interjera dizaina un dekorēšanas pasaulē!

Esmu izpētījusi un apkopojusi aktuālākās tendences interjerā 2018. gadam. Tās būs noderīgas gan tiem, kuri šobrīd plāno dzīvestelpas remontu vai arī tikai vēlas veikt kādus nelielus, dekoratīvus uzlabojumus. Kāpēc gan dzīvot garlaicīgā vidē, ja ir iespēja dzīvot aizraujošā?

tendence-tumc5a1i-zac4bcais.jpg
Ienes savā dzīves telpā daļu džungļu – dziļu un piesātinātu tumši zaļo. Pat ja Tevi nesajūsmina doma nokrāsot sienu šādā krāsā, neatsakies no istabas augiem, kādas mēbeles, kaut vai tumši zaļas segas uz dīvāna.

 


Tendence - tumši zaļaisŠķiet, ka mīksti spilveni uz dīvāna ir tendence, kas no modes nav izgājusi nekad, bet tieši nākamgad tie ir kļuvuši par īpaši spilgtu interjera papildinājumu. Patiesībā spilveni un segas ir vieglākais veids, kā ātri nedaudz uzfrišināt jau esošo interjeru, piedodot tam īpašu odziņu – kādu ekstravagantu detaļu vai pūkainu, romantisku noskaņu. Nākamgad izvēlies košas krāsas un biezus adījumus. Segas un spilvenus var ne tikai izvietot uz sēžamajām mēbelēm, bet arī tos ielikt kādā glītā, pītā grozā un novietot pie kamīna.

 


Tendence - tumši zaļais-4Te jau latvieša dziļākajai būtībai tuva tēma – pinumi. Pītie grozi virtuvē, pītās mēbeles viesistabā vai uz terases, kā arī pītas detaļas dažādos interjera elementos – pīti puķupodi, grozi, lampas, paliktņi un citi.

 


Tendence - tumši zaļais-3Eleganci interjeram nākamajā gadā vari piešķirt ar dažādiem akcentiem zelta un kapara krāsā. Tos daudz var redzēt interjera dekorējumos – lampās, vāzēs, krēslu rokturos.

 


Tendence - tumši zaļais-5Pavasaris interjerā visa gada garumā! Izvēlies visus maigos zefīra toņus gan interjera pamatlietās, gan arī detaļās. Kurš gan spēj pretoties gaisīgiem un pūkainiem rozīgajiem, vai glancēti spīdīgajiem piparmētras toņiem. Tos var kombinēt gan ar spilgtiem un dziļiem toņiem, gan arī ar ko spīdīgu vai marmorīgu.

 

Skati manu 2018. gada tendenču tāfeli Pinterestā!

Seko manam blogam arī turpmāk un uzzini par maniem atklājumiem interjera dizaina un dekorēšanas jomā!

Evita

Leave a Reply