2015. gada tendences Ziemassvētku dekorācijās

Ziemassvētki nav aiz kalniem, mans jaukais lasītāj! Jau tikai pēc sešām nedēļām, mēs atkal ļausimies gada siltākajiem un sirsnīgākajiem svētkiem. Ar šo ierakstu iesāku iedvesmas rakstu sēriju par maniem gada mīļākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem! Tāpēc turpiniet sekot manam blogam 🙂 (visvieglāk to ir izdarīt piesakoties jaunumiem lapas pašā apakšā)
Pagājušogad apkopoju Ziemassvētku dekorāciju tendences 2014. gada sezonā un nolēmu to paveikt arī šogad. Lai iedvesmotu jūs un lai iedvesmotos arī pati!

Arī šogad modīgi būs ieturēt klasisko zaļš-sarkans-balts toņu gammu, bet es gribu pastāstīt par pāris interesantākām tendencēm, lai padarītu šos svētkus īpašus un savādākus kā citus gadus!

Tendence – pavasaris ziemas vidū
Mani ļoti uzrunā šī tendence, jo, lai cik ļoti man patiktu Ziemassvētki, jau ar pirmā sniega uzsnigšanu, sāku ilgoties pēc pavasara. Tagad to var darīt pilnīgi oficiāli, detaļās izvēloties lietas, kas vairāk asociējas ar pavasari – pirmajām zaļajām lapām, ziediem un saules stariem. Krāsās izvēloties gaiši zaļu, dzeltenu un baltu. Nebaidies izgreznot svinību galdu ar svaigu hiacinšu podiņiem un klasisko sirsniņu formu vietā, piparkūkas cep zaķīšu formiņās 🙂

eglīte pavasaris tendences dāvanas pavasaris tendences dekorācijas pavasaris tendences
bildes: Pinterest

Tendence – metāliskie pasteļi
Ja esi par maigiem un klusiem svētkiem, tad šī tendence būs vispiemērotākā, tai pat laikā nezaudējot īpašu odziņu, ar kuru pārsteigt draugus un radus! Izvēlies maigās pasteļkrāsas un saki JĀ metāliskajām plastmasas bumbām! Ne tikai eglīšu rotājumos, bet arī citās dekorācijās – arī saiņojot dāvanas! Metāliskajiem pasteļiem piestāvēs arī zelts, sudrabs, bronza un varš.

eglīte pastelis tendences dāvanas pasteļi tendences dekorācijas pasteļi tendences
bildes: Pinterest

Tendence – paradīze zemes virsū
Labākā Ziemasssvētku dāvana? Ceļojums uz kādu paradīzes pludmali Dominikānā, Bali vai Taizemē! Šajos svētkos ir iespēja uzburt šādu dāvanu jau mājās, dekorācijās izvēloties visu, kas saistīts ar paradīzes putniem – krāsas, spalvas un faktūras gan eglīšu rotājumos, gan dāvanu noformējumā! Kāpēc gan neizmēģināt kaut ko pilnīgi netradicionālu?

eglīte paradīze tendences dāvanas paradīze tendences dekorācijas paradīze tenences
bildes: Pinterest

Tendence – pārlieka greznība
Jūs noteikti ziniet teicienu “less is more”, jeb jo mazāk jo labāk… Šī tendence ir pilnīgs pretstats! MORE IS MORE! Domājam par zeltu, spīguļiem, košām krāsām un rakstiem – BET GAUMĪGI! Pie šādām dekorācijām vairāk esam pieraduši Jaunā gada svinībās, bet tie lieliski piederas bagātīgiem svētkiem superzvaigžņu stilā!

eglīte grezni tendences dāvanas grezni tendences dekorācijas grezni tendences
bildes: Pinterest

Tendence – modernais minimālisms
Ja jūs vairāk uzrunā viss vienkāršais, piezemētas krāsas un faktūras, tad šī tendence ir priekš jums! Izvēlieties melnbaltos toņus, strīpas, bumbiņas, zvaigznes un pavisam nedaudz klasiskās sarkanās un zaļās krāsas! Ar šo tendenci nekad nenošausiet greizi!

eglīte vienkāršs tendences dāvanas vienkārši tendences dekorācijas vienkāršs tendences
bildes: Pinterest

Iedvesmojieties, sekojot manai Ziemassvētku iedvesmas tāfelei Pinterest! Izmēģiniet ko jaunu šogad svētkos un iespējams arī piedzīvosiet skaistākos svētkus!

One comment

  1. […] Lai izgatavotu adventes kalendāru, nav nepieciešams daudz! Pats galvenais – ideja! Padomā, kas patīk Tavai “mērķauditorijai” – bērnam vai otrajai pusītei – un izmanto to savā labā! Pieskaņo adventes kalendāra ideju savam interjeram vai ieturi to kopējā Ziemassvētku dekorāciju stilā! (skati šī gada tendences te!) […]

Leave a Reply